Sleep 6 Close To City Centre

  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Deze 2-slaapkamer Sleep 6 Close To City Centre Londen villa bevindt zich op sechts 5 minuten te voet van Masjid-e-Umer en biedt gemakkelijke toegang tot tal van toeristische plekken. Het vakantiehuis ligt op een eersteklas locatie in de wijk Walthamstow en biedt plaats aan maximaal 4 gasten.

Een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven is beschikbaar in de accommodatie. KFC verwent gasten met Amerikaanse gerechten op 6 minuten wandelen van Sleep 6 Close To City Centre villa.

De 1-badkamer villa bevindt zich op 4 km afstand van het Olympisch Stadion van Londen, evenals op 4,1 km afstand van het London Fields. Sleep 6 Close To City Centre villa is gelegen in de buurt van gebedshuizen zoals Kingsway International Christian Centre. De woning is op 10 minuten met de auto vanaf de Copper Box gesitueerd. Grosvenor Park Road bushalte is op 500 meter afstand gelegen, terwijl Walthamstow Central metrostation op een korte afstand van de villa ligt.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Sleep 6 Close To City Centre Londen
Holiday Home In Walthamstow
Mobiele prijsaanbieding

Holiday Home In Walthamstow

1.5 km van de accommodatie
USD 395 USD 356
per nacht
Idyllic Cottage In Jubilee Park
Mobiele prijsaanbieding

Idyllic Cottage In Jubilee Park

7.8
Goed 4 beoordelingen
1.7 km van de accommodatie
USD 610 USD 549
per nacht
Lovely 4-Br Home In Leyton - Sleeps 14, Near Tube, Arcade, 100Inchtv
Mobiele prijsaanbieding

Lovely 4-Br Home In Leyton - Sleeps 14, Near Tube, Arcade, 100Inchtv

9.3
Schitterend 12 beoordelingen
1.7 km van de accommodatie
USD 531 USD 478
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    12 km

    Treinstations

    Clapton Train Station
    3,3 km

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Droger

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Koffie- en theefaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • Hoe ver is het tussen Sleep 6 Close To City Centre villa en ​​de luchthaven Londen City?
      Sleep 6 Close To City Centre villa bevindt zich binnen 5 km van de luchthaven Londen City.
    • Wat zijn de regels voor in- en uitchecken bij Sleep 6 Close To City Centre villa?
      Gasten van Sleep 6 Close To City Centre villa worden verzocht om uiterlijk om 23:59 in te checken en tot 11:00 uit te checken.
    • Welke restaurants kunnen we vinden in de buurt van Sleep 6 Close To City Centre villa?
      Restaurants in de buurt van Sleep 6 Close To City Centre villa zijn KFC restaurant, dat Amerikaanse gerechten (in de nabijheid van de accommodatie) serveert, evenals Hornbeam restaurant beroemd voor Britse keuken (op 100 meter afstand).
    • Is er een keuken beschikbaar in het vakantiehuis?
      Ja, het vakantiehuis heeft een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.
    • Is de villa huisdiervriendelijk?
      Ja, huisdieren zijn normaal gesproken toegestaan ​​bij de villa, maar het is altijd het beste om vooraf te bellen om er zeker van te zijn.
    • Is er een bubbelbad in Sleep 6 Close To City Centre villa?
      Ja, Sleep 6 Close To City Centre villa heeft een spa bad.
    • Wat zijn de must-see attracties tijdens een verblijf bij Sleep 6 Close To City Centre villa?
      Gasten kunnen het Olympisch Stadion van Londen bezoeken, gunstig gelegen op 4 km van Sleep 6 Close To City Centre villa.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Londen City Luchthaven
    12 km

    Treinstations

    Clapton Train Station
    3,3 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Sleep 6 Close To City Centre Londen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten